
PLUS mag gemechaniseerd distributiecentrum in Oss bouwen
PLUS heeft toch de benodigde vergunning verkregen om in Oss een gemechaniseerd distributiecentrum te bouwen. De onderhandelingen tussen de supermarktketen en de gemeente Oss waren al maanden bezig. De bouw start nu alsnog in de zomer van 2020.
400.000 colli
Op bedrijventerrein Vorstengrafdonk in Oss moet een pand van 46.000 vierkante meter verrijzen dat alle 272 vestigingen van de supermarktketen van producten voorziet. Het gebouw krijgt 92 laad- en losdeuren en een productiecapaciteit van 400.000 colli per dag.
Dc over twee jaar in gebruik
Het nieuwe distributiecentrum wordt grotendeels gemechaniseerd. Dat moet voor een efficiëntere belevering van de PLUS-filialen zorgen. De bouw start volgens planning rond de zomer van 2020. De keten verwacht dat de bouw van het pand volgend jaar zo ver is dat de mechanisatie ingericht kan worden, om het nieuwe distributiecentrum vervolgens eind 2022/begin 2023 in gebruik te nemen. Vanaf dat moment worden de activiteiten van de vier bestaande distributiecentra in Haaksbergen, Middenbeemster, Hendrik Ido Ambacht en Ittervoort stapsgewijs overgebracht.
Plaats een reactie (1)
ReagerenDit is goed nieuws, als ik jullie logistiek kan helpen met Heftrucks of het schoonhouden van jullie nieuwe DC dan hoor ik het graag van jullie.wij zijn officieel dealer van Yale en Nilfisk.